Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/solmag-agro.pl/public_html/admin/configuration.php on line 8
Aktualności - Nawozy na czasie | SOLMAG AGRO
Image Slider

Aktualności

List

16

Laur Eksperta

Dnia 9 listopada 2015 roku odbyła się uroczystość oficjalnego ogłoszenia wyników oraz nadania certyfikatów I edycji Konkursu "LAUR EKSPERTA"

Decyzją Komisji Ekspertów zgłoszony przez nas do Konkursu Nawóz dolistny MnCu nano premium uzyskał Znak Jakości "Laur Eksperta".

Ponadto produkt nasz otrzymał Nagrodę Nadzwyczajną w postaci wyróżnienia "Laur Eksperta - Medal Nowoczesności" przyznawane produktom, usługom bądź markom, które w opinii ekspertów szczególnie wyróżniają się oryginalnością, unikatowym charakterem i nowatorstwem oraz posiadają najwyższy potencjał innowacyjny.

 wiecej...
List

16

Pałuckie Targi Rolne

W dniach 22-23 sierpnia 2015 firma Solmag Agro uczestniczyła w Pałuckich Targach Rolnych odbywających się po raz 19 w Żninie.

Podczas tej imprezy firma nasza zaprezentowała swoją pełną ofertę nawozową, która spotkała się z dużym zainteresowaniem oraz uznaniem specjalistów z kapituły konkursowej, czego dowodem było otrzymanie przez nas pucharu przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę nawozów.

 wiecej...
Grudz

22

Sol-Vit MnCu+NANO

NOWOŚĆ !
Wprowadzamy na rynek nowoczesny, innowacyjny nawóz do dolistnego dokarmiania
i jednoczesnej ochrony roślin:  

Sol-Vit MnCu+NANO
Skład:
Miedź (Cu)      –    5,1%
Mangan (Mn)  – 11,0%
Nano srebro
Nano miedź

Solmag-AGRO – producent nawozów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom
i potrzebom Klientów, uwzględniając wieloletnie doświadczenia i dostępne technologie,
a zwłaszcza własne innowacyjne z zakresu nanobiotechnologii, wprowadza na rynek nową serię produktów. Jako pierwszy płynny nawóz Sol-Vit  MnCu+NANO, mikroelementowy nawóz manganowo-miedziowy do dolistnego odżywiania i jednocześnie ochrony roślin.
Receptura tego nawozu jest rezultatem współpracy z podmiotami naukowymi, co pozwoliło uzyskać satysfakcjonujący poziom jakości i podjąć decyzję o jego wytwarzaniu,
z zastosowaniem obostrzonej wymaganiami i przepisami technologii.

 wiecej...
Sier

08

Sol-Vit Ca

WAPŃ

Funkcje:

  • poprawia odporności rośliny na choroby grzybowe
  • poprawia właściwości przechowalnicze

Objawy niedoboru:

POMIDORY, PAPRYKA – żółknięcie obrzeży dolnych liści, zamieranie i gnicie kwiatów, sucha zgnilizna wierzchołkowa owoców, optymalny termin oprysku: 3 tyg po wysadzeniu rozsady, po rozpoczęciu zawiązywania owoców, następne co 5 – 10 dni (optymalna ilość zabiegów – 3)

OGÓRKI – liście i zawiązki jasne, zniekształcone i drobne, końce dorastających owoców ulegają zniekształceniu i zasychaniu, po zawiązywaniu się pierwszych owoców, następne co 7 dni (optymalna ilość zabiegów – 3)

SAŁATA  -zahamowanie wzrostu i tworzenie otwartych rozet sałaty, 3 tygodnie po wysadzeniu  

WARZYWA KAPUSTNE – wewnętrzne brunatnienie główek, zapobieganie kile kapusty, 2 tygodnie po wysadzeniu rozsady, na początku wykształcania główek, następne co dwa tygodnie (optymalna ilość zabiegów – 3)

 wiecej...
Sier

08

Sol-Vit FOSFon

FOSFOR w warzywach

 

Funkcje:

  • transportuje cukry z liści do korzenia
  • wpływa na rozwój systemu korzeniowego
  • wpływa na właściwości przechowalnicze
  • oraz powoduje polepszenie wyglądu warzyw

Dokarmianie fosforem w uprawie warzyw zaleca się:

  • w okresie chłodów, gdy temperatura spadnie poniżej 120C,
  • w okresie suszy: niedobór, jak i nadmiar wody w glebie ogranicza pobranie fosforu przez rośliny,
 wiecej...topZabezpieczenie: